Masaüstü Top Banner

200 TL ve Üzeri Kargo Bedava

0850 441 82 07

Teslimat

Aksesuarix.com’da satışa sunulan ürünler stoklarla sınırlıdır. Müşteri siparişinin ardından ürünün stoğu kontrol edilir, stoğu tükendiği için temin edilemeyen ürünlerle ilgili olarak müşteriye bilgi verilerek farklı bir ürün seçmesi rica edilir veya ödemesi iade edilir.

Aksesuarix.com’da satılan tüm ürünler 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen gönderilerin 1 ila 4 iş günü arası tahmini teslim süresi vardır. Kargo şirketleri siparişinizi hafta içi 09:00-18:00 arasında belirttiğiniz adrese teslim ederler. Hafta sonları sadece Cumartesi günü yarım gün çalışırlar, bu süre zarfında da teslimatlar sağlanır.

Aksesuarix.com’dan verdiğiniz  siparişler, sizin seçiminiz doğrultusunda Yurtiçi veya Mng Kargo ile gönderilir.

Dağıtım ağımız, Türkiye sınırları içinde en fazla noktaya dağıtım yapan Yurtiçi ve Mng kargonun dağıtım ağı ile sınırlıdır.

Siparişleriniz için belirlediğiniz adrese teslimat; ürün kargoya verildikten sonra 1-4 iş günü arasıdır. Varış gününde adresinizde bulunamazsanız kapınıza kargo şirketi tarafından ihbar notu bırakılılır. Paketiniz kargo şirketinin şubesinde teslim almanız için 3 iş günü bekletilir. 3 iş günü neticesinde teslim alınmayan gönderileriniz Aksesuarix’e iade edilir. Tarafımıza ulaşan ürünleriniz için sizinle iletişime geçilip adınıza tekrar gönderim yapılır. Sizinle irtibat kurulamazsa siparişiniz iptal edilerek, siparişinizin ücreti ödeme yaptığınız şekilde tarafınıza iade edilir.

Siparişinizin kargosu size teslim edildiğinde pakette deformasyon, ıslaklık ya da ürüne zarar verebilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz.  Ürünlerde herhangi bir hasar gördüğünüz durumda, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından Aksesuarix.com’a ulaştırılacak ve tarafımızdan ürünlerin değişimi yapılacaktır.

Abone Ol

Kampanya ve yeniliklerden haberdar olmak için abone olun.

Bizi Takip Edin

Sosyal Medyada Aksesuarix

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.