Masaüstü Top Banner

200 TL ve Üzeri Kargo Bedava

0850 441 82 07

Teslimat

1. Ürün temin koşulları?

        Aksesuarix.com üzerinden satılan ürünler stoklarla sınırlıdır. Müşteri siparişinin ardından ürünün stoğu kontrol edilir, stoğu tükendiği için temin edilemeyen ürünlerle ilgili olarak müşteriye bilgi verilerek farklı bir ürün seçmesi rica edilir veya ödemesi iade edilir.

2. Teslimat süresi nedir?

       Aksesuarix.com’da satılan tüm ürünler 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslim edilen gönderilerin 1 ila 4 iş günü arası tahmini teslim süresi vardır. Kargo şirketleri siparişinizi hafta içi 09:00-18:00 arasında belirttiğiniz adrese teslim ederler, kargo şirketleri haftasonu sadece cumartesi günleri yarım gün çalışırlar, bu süre zarfında da teslimatlar sağlanır.

 

3.  Siparişim hangi kargo ile teslim edilecek?

     Aksesuarix.com’dan yapmış olduğunuz alışverişiniz, sizin seçiminiz doğrultusunda Yurtiçi  Kargo ile gönderilir.

4.d. Türkiye’nin her yerine teslimat yapıyor musunuz?

      Dağıtım ağımız Yurtiçi  kargonun dağıtım ağı ile sınırlıdır, bu iki kargo şirketi de Türkiye sınırları içinde en fazla noktaya dağıtım yapan kargo şirketleridir.

5.e. Siparişim kargo şirketi tarafından bana ulaştırılmazsa ne yapmalıyım?

       Siparişleriniz için belirlediğiniz adrese teslimat; ürün kargoya verildikten sonra 1-4 iş günü arasıdır, varış gününde adresinizde bulunamaz iseniz kapınıza kargo şirketi tarafından ihbar notu bırakılarak gönderiniz kargo şirketi şubesinde sizin gelip kargonuzu teslim almanız için 3 iş günü bekletilir. 3 iş günü neticesinde teslim alınmayangöndeirleriniz Aksesuarix’e iade edilir. Bize ulaşan ürünleriniz için sizinle iletişime geçilip adınıza tekrar gönderim yapılır veya sizinle irtibat kurulamazsa siparişiniz iptal edilerek ücreti ödeme yaptığınız şekilde iade edilir.

6.  Kargo teslimatı sırasında nelere dikkat etmeliyim?

       Siparişinizin kargosu size teslim edildiğinde pakette deformasyon, ıslaklık ya da ürüne zarar verbilecek bir durum söz konusu ise, kargo görevlisi ile birlikte paketi açarak ürünlerinizin durumunu kontrol ediniz. Ürünlerde bir hasar gördüğünüz durumda, kargo yetkilisinden tutanak tutmasını isteyiniz. Tutanak tutulan ürünler kargo firması tarafından Aksesuarix.com’a ulaştırılacak ve tarafımızdan ürünlerin değişimi yapılacaktır.

Bu bilgilerin sonunda satış sözleşmesine ulaşmak için tıklayınız olabilir.
Abone Ol

Kampanya ve yeniliklerden haberdar olmak için abone olun.

Bizi Takip Edin

Sosyal Medyada Aksesuarix

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.