Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Aksesuarix.com’dan sipariş verirken kredi kartı, banka kartı, kapıda ödeme seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

 

Kredi Kartı İle Ödeme:

Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde ödeme işlemleriniz, 128bit SSL güvenli şifreleme üzerinden aracısız olarak ödeme hizmet sağlayıcımız ve anlaşmalı olduğumuz bankalar tarafından gerçekleştirilir.

Ayrıca kredi kartı ile yapılan alışverişlerinizi 3D Secure uygulaması sayesinde güvenle yapabilirsiniz. Sizden başka kimse onayınız olmadan kredi kartınız ile alışveriş yapamaz.

 

Kapıda Ödeme:

"Kapıda Ödeme" seçeneğini kullanarak sipariş verebilirsiniz. Sipariş verirken kargo seçeneklerinden istediğiniz kargo firmasının kapıda nakit ödeme seçeneğini seçerek işlem gerçekleştirebilirsiniz. Paketinizi teslim alırken ürün bedelini kargo kuryesine "nakit" olarak ödeyebilirsiniz. "Kapıda ödeme" seçeneğinde yalnız nakit ödeme kabul edilmektedir. “Kapıda ödeme” alternatifi seçildiğinde sipariş tutarınıza ek olarak 7 tl “kapıda ödeme hizmet bedeli” yansıtılır. Hizmet bedeli kargo seçenekleri sayfasında yer almaktadır. Kapıda ödeme seçeneği en fazla 350 TL’ye kadar olan siparişlerinizde geçerlidir. 350 TL üzeri olan alışverişlerinizde kapıda ödeme seçeneği devre dışıdır.

Aksesuarix Haberleri:

En son haberler, bildirimler ve daha fazla tasarım için kaydolun

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.